Zebra ZT61043-T1E0100Z címkenyomtató 300 dpi, nyomtatási szélesség 104 mm, média szélesség 114 mm, Ethernet, USB, RS232, BT, RAM 1 GB, flash 2 GB #1
ZT61043-T1E0100Z
Zebra ZT61043-T1E0100Z címkenyomtató 300 dpi, nyomtatási szélesség 104 mm, média szélesség 114 mm, Ethernet, USB, RS232, BT, RAM 1 GB, flash 2 GB
Zebra ZT61043-T1E0100Z ipari címkenyomtató termál transzfer, 300 dpi, max 114 mm média, 305 mm/s, USB RS232 BT LAN, ZPL ZPL II XML, 1 GB RAM, 2 GB Flash, cutter, kijelző, EU/UK tápegység, fekete-szürke.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás