ZT11142-D0E000FZ
Zebra ZT111 direkt termál címkenyomtató 203 x 203 DPI felbontással, fekete. Csatlakoztatás: Ethernet/LAN, Wi‑Fi, Bluetooth és USB. Maximális címke szélesség 114 mm, sebesség 254 mm/s.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás