ZT41143-T3E0000Z
Zebra ZT411 címkenyomtató 300 dpi, max 104 mm nyomtatási szélesség, 114 mm címke szélesség, 254 mm/s. EPL, ZPL, ZPLII emulációk. USB, RS232, Bluetooth, Ethernet. Direkt termo és termál transzfer, liner take-up, érintő kijelző és valós idejű óra. Tartozék: power kábel EU UK.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás