Zebra ZT61043-T0E0100Z ZT610 4" 300DPI termál transzfer USB BT LAN #1
ZT61043-T0E0100Z
Zebra ZT61043-T0E0100Z ZT610 4" 300DPI termál transzfer USB BT LAN
Zebra ZT610 ipari címkenyomtató termál transzferrel, 300 DPI, max 114 mm média, 104 mm nyomtatási szélesség, 305 mm/s, USB RS232 Bluetooth Ethernet, ZPL ZPLII XML, 1 GB RAM, 2 GB Flash, beépített kijelző, tápkábel és interfész kábel rendelésre. Fekete-szürke.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás