Zebra ZT11143-D0E000FZ ZT111 direkt termál 300x300 dpi 114 mm szélesség 152 mm per sec LAN WiFi USB fekete #1
ZT11143-D0E000FZ
Zebra ZT11143-D0E000FZ ZT111 direkt termál 300x300 dpi 114 mm szélesség 152 mm per sec LAN WiFi USB fekete
Zebra ZT111 címkenyomtató direkt termál technikával, 300 x 300 DPI felbontás, Ethernet/LAN, Wi‑Fi és USB porttal; fekete kivitel, max kb. 114 mm széles címkék és 152 mm/s sebesség.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás