Zebra ZT41142-T4E0000Z ZT411 direkt, termál transzfer 203 dpi, 104 mm szé, 356 mm másodpercenként USB Ethernet RS232 BT EPL ZPL Peel Rewind #1
ZT41142-T4E0000Z
Zebra ZT41142-T4E0000Z ZT411 direkt, termál transzfer 203 dpi, 104 mm szé, 356 mm másodpercenként USB Ethernet RS232 BT EPL ZPL Peel Rewind
ZT411 203 dpi címkenyomtató max 114 mm címke szélesség, 104 mm nyomtatási szélesség, 356 mm/s, EPL, ZPL, ZPL II emulációk, USB (2x), RS-232, Bluetooth, Ethernet. RAM 256 MB, Flash 512 MB. Beépített leválasztó, full-roll rewind, színes érintő kijelző, real time clock. EU/UK tápegység jár, interface kábel külön.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás