Zebra ZT61046-T2E0100Z ZT610 4in 600dpi USB BT Ethernet ZPL ZPLII XML peeler rewinder display #1
ZT61046-T2E0100Z
Zebra ZT61046-T2E0100Z ZT610 4in 600dpi USB BT Ethernet ZPL ZPLII XML peeler rewinder display
Zebra ZT610 címkenyomtató termál transzferrel, 104 mm nyomtatási szélesség, 600 DPI, 152 mm/s, USB, RS232, Bluetooth 4.0 és Ethernet, peeler, rewinder, display, EU/UK táp, 1 GB RAM, 2 GB flash.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás