Zebra ZT41142-T1E0000Z ZT411 203 dpi 114 mm média szélesség 104 mm nyomtatási szélesség 356 mmsec USB RS232 Ethernet BT EPL ZPL ZPLII RAM 256 MB #1
ZT41142-T1E0000Z
Zebra ZT41142-T1E0000Z ZT411 203 dpi 114 mm média szélesség 104 mm nyomtatási szélesség 356 mmsec USB RS232 Ethernet BT EPL ZPL ZPLII RAM 256 MB
ZT411 címkenyomtató 203 dpi, max 114 mm media szélesség, 104 mm nyomtatható szélesség, 356 mm/s, USB és RS232, Bluetooth 4.1, Ethernet, RAM 256 MB, Flash 512 MB, színes kijelző, valós idejű óra
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Star Micronics 39653590 MC-LABEL2 direkt termál 300 x 300 DPI 180 mm másodpercenként Ethernet WiFi Bluetooth USB 20-60 mm fekete