Datalogic PM9600-DKHP433RB PM9600 433MHz kijelző kivehető billentyűzet 1D 2D lézer olvasó vezetékes és vezeték nélküli RS-232 USB IP65 Li-ion
Termékleírás
Kézi vonalkód olvasó a Datalogic-tól, PM9600-DKHP433RB. Beolvasás típusa 1D/2D, szenzor típusa lézer, így gyors és pontos eredményeket ad. Kapcsolódási lehetőségek: vezetékes és vezeték nélküli, szabványos felületek RS-232 és USB, működési frekvencia 433 MHz. Szín: fekete, sárga.
Áramforrása Li-ion akkumulátor, tipikus áramfelhasználása 15 W. Súlya 455 g, mérete 79 mm szélesség, 140 mm mélység. Ezen felül van kijelző és kivehető 16‑gombos billentyűzet, ami rugalmasságot ad a munka közben.