Datalogic PM9600-DKAR433RK10 PowerScan PM9600 AR 433MHz kijelző 16gombos USB készlet IP65 IP67
Termékleírás
Datalogic PM9600-DKAR433RK10 kézi vonalkód olvasó, amely 1D és 2D beolvasást kezel, és támogatja Code 128, Code 39, GS1 DataBar, JAN, PDF417, UPC-A és UPC-E kódokat. Kapcsolódási technológiája vezeték nélküli RF, valamint RS-232 és USB interfészek is elérhetők a meglévő rendszerekhez való egyszerű csatlakoztatáshoz. A készülék 150 méteres vezeték nélküli tartományban működik, 16 kulcsos billentyűzettel érkezik, és a külseje fekete sárga színben készült. IP65 és IP67 védettséggel rendelkezik, por és víz ellen védve, így ipari környezetben is megbízható. A Li-ion akkumulátor kapacitása 3350 mAh, tömege 455 g, méretei 79 mm szélesség és 140 mm mélység, így kézben kényelmesen használható. A USB KIT is benne van a csomagban, a készülék pedig a POWERSCAN PM9600-AR AUTO RANGE 433MHZ DISP/16KEY KEYPAD USB KIT kontextusban kiváló megoldás a gyors beolvasáshoz.