Zebra CS6080-SR40000KSVW CS6080-SR 1D 2D Bluetooth USB IP65 fekete
Termékleírás
Beolvasás típusa: 1D/2D, szenzor LED.
IP65 védelem és energiaellátás: váltóáram, egyenáram és USB, az áramfogyasztás 400 mA.
A készülék tömege csak 56 g, szélessége 46 mm, mélysége 109 mm, így kompakt a kézben. A szín fekete, a szenzor LED technológiával működik, így a gyors beolvasás mellett a karcsú kialakítás is előnyt jelent.