Datalogic PM9600-HP433RBK20 PM9600-HP 1D-2D lézer kézi olvasó RS-232 433MHz IP65 IP67 Li-ion #1
PM9600-HP433RBK20
Datalogic PM9600-HP433RBK20 PM9600-HP 1D-2D lézer kézi olvasó RS-232 433MHz IP65 IP67 Li-ion
PM9600-HP433RBK20 kézi 1D/2D vonalkód olvasó lézer szenzorral, RS-232 és 433 MHz-es vezeték nélküli kapcsolattal. IP65/IP67, por- és vízálló kivitel, Li-ion akkumulátor, 425 g, 79 × 140 mm, kb. 15 W. Ideális raktárakba.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás