Datalogic BC2090-BK-433 alapállomás töltő 433 MHz több interfész fekete #1
BC2090-BK-433
Datalogic BC2090-BK-433 alapállomás töltő 433 MHz több interfész fekete
BC2090 BASE STATION/CHARGER 433 MHZ MULTI-INTERFACE BLACK fekete színű bázisállomás és töltő 433 MHz-es eszközökhöz több interfész támogatással.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás