Datalogic MG1501-10211-0200 Magellan 1500i 2d usb ip52 vonalkódolvasó #1
MG1501-10211-0200
Datalogic MG1501-10211-0200 Magellan 1500i 2d usb ip52 vonalkódolvasó
Fix 2D vonalkódolvasó Datalogic Magellan 1500i MG1501-10211-0200 USB-s kapcsolattal. LED szenzor, fekete műanyag ház, IP52 védelem, 60×75 mm, 240 g, 5 V és 500 mA.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás