Datalogic PM9600-HP433RB PM9600-HP kézi vonalkód-olvasó 1D-2D lézer, vezetékes és vezeték nélküli RJ-45 RS-232 USB 433 MHz IP65-IP67 Li-ion #1
PM9600-HP433RB
Datalogic PM9600-HP433RB PM9600-HP kézi vonalkód-olvasó 1D-2D lézer, vezetékes és vezeték nélküli RJ-45 RS-232 USB 433 MHz IP65-IP67 Li-ion
PM9600-HP433RB kézi vonalkód olvasó, 1D/2D olvasás, lézer szenzor, vezetékes és 433 MHz-es vezeték nélküli kapcsolat, kivehető Li-ion akkumulátor, IP65/IP67 védelem és 425 g tömeg, 79×140 mm méret.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás