Datalogic PM9600-SR433RBK20 PM9600-SR 1D-2D lézeres, vezetékes és vezeték nélküli, RS-232, 433 MHz, Li-ion, IP65-IP67, 425 g #1
PM9600-SR433RBK20
Datalogic PM9600-SR433RBK20 PM9600-SR 1D-2D lézeres, vezetékes és vezeték nélküli, RS-232, 433 MHz, Li-ion, IP65-IP67, 425 g
PM9600-SR433RBK20 kézi vonalkód olvasó 1D/2D beolvasás, lézeres szenzor, vezetékes és vezeték nélküli kapcsolódás, RS-232, 433 MHz, IP65/IP67 védelem, Li-ion akkumulátor, 425 g, méretek 79 × 140 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás