Zebra ZT61042-T1E0100Z ZT610 termáltranszfer 203dpi 114mm média 104mm nyomtatási szélesség 356mm per s usb rs232 bluetooth ethernet zpl zplii cutter #1
ZT61042-T1E0100Z
Zebra ZT61042-T1E0100Z ZT610 termáltranszfer 203dpi 114mm média 104mm nyomtatási szélesség 356mm per s usb rs232 bluetooth ethernet zpl zplii cutter
Zebra ZT610 TT címkenyomtató termál transzfer technológiával, 203 dpi, max 114 mm média, 356 mm/s, beépített vágó és kijelző, USB RS232 Bluetooth 4.0 és Ethernet, 1 GB RAM, 2 GB Flash, ZPL ZPLII XML emulációk.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás