Zebra ZT41142-T3E0000Z ZT411 203 dpi, címke 114 mm, nyomtatási 104 mm szélesség, tekercs 203 mm, 356 mm per s, USB RS232 BT Ethernet, érintő kijelző #1
ZT41142-T3E0000Z
Zebra ZT41142-T3E0000Z ZT411 203 dpi, címke 114 mm, nyomtatási 104 mm szélesség, tekercs 203 mm, 356 mm per s, USB RS232 BT Ethernet, érintő kijelző
Zebra ZT411 203 dpi címkenyomtató direkt termál/termáltranszfer technológiával, max 114 mm címke szélesség, 104 mm nyomtatási szélesség, 356 mm/s, USB/RS232/Bluetooth/Ethernet, EPL/ZPL/ZPLII, 256 MB RAM, 512 MB Flash, peelerrel, liner take-up, érintő kijelző, RTC, EU/UK tápegység.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás