Zebra ZT51042-T2E0000Z ZT510 tt 4in 203dpi ethernet usb rs232 bt lan peeler rewinder #1
ZT51042-T2E0000Z
Zebra ZT51042-T2E0000Z ZT510 tt 4in 203dpi ethernet usb rs232 bt lan peeler rewinder
Zebra ZT510 203 dpi termál transzfer cimkenyomtató, max 114 mm média, 104 mm nyomtatási szélesség, 305 mm/s, szürke, USB, RS232, BT, Ethernet, peeler, rewinder, 512 MB RAM, 2 GB flash, ZPL ZPLII XML emuláció.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás