Zebra ZT61042-T2E0100Z ZT610 Termál transzfer 203 dpi 108 mm max média 104 mm USB RS232 BT Ethernet ZPL II peeler rewinder display #1
ZT61042-T2E0100Z
Zebra ZT61042-T2E0100Z ZT610 Termál transzfer 203 dpi 108 mm max média 104 mm USB RS232 BT Ethernet ZPL II peeler rewinder display
Zebra ZT610 4IN 203 dpi, max 108 mm média szélesség, max 104 mm nyomtatási szélesség, 356 mm/s, USB, RS232, Bluetooth 4.0 és Ethernet, ZPL/ZPLII/XML, RAM 1 GB, Flash 2 GB, peeler, rewinder, display, EU/UK tápegység, interfész kábel rendelhető.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás