Zebra ZT41143-T5E00C0Z ZT411 direkt termál és termál transzfer 300 dpi 104 mm 254 mm másodpercenként RFID USB RS232 Bluetooth Ethernet #1
ZT41143-T5E00C0Z
Zebra ZT41143-T5E00C0Z ZT411 direkt termál és termál transzfer 300 dpi 104 mm 254 mm másodpercenként RFID USB RS232 Bluetooth Ethernet
Zebra ZT411 címkenyomtató, 300 dpi, max 114 mm címke, 104 mm nyomt szélesség, 254 mm/s, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet, RFID UHF író, színes érintő kijelző, RAM 256 MB, Flash 512 MB.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás