Zebra ZT61043-T2E0100Z ZT610 termál transzfer 300 dpi 104 mm szélesség 203 mm roll dia 300 mm per sec USB RS232 BT Ethernet peeler rewinder display #1
ZT61043-T2E0100Z
Zebra ZT61043-T2E0100Z ZT610 termál transzfer 300 dpi 104 mm szélesség 203 mm roll dia 300 mm per sec USB RS232 BT Ethernet peeler rewinder display
Zebra ZT610 4IN címkenyomtató, termál transzfer, 300 dpi, max 108 mm media szélesség, 104 mm nyomtatási szélesség, 305 mm/s. Peeler/rewinder, USB, Ethernet, Bluetooth 4.0, RS232, ZPL/ZPL II/XML emulációk, RAM 1 GB, Flash 2 GB. Display, EU/UK tápegység, interfész kábel külön rendelhető.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás