Zebra ZT41143-T2E0000Z ZT411 címkenyomtató 300 dpi 104 mm USB LAN BT Cutter #1
ZT41143-T2E0000Z
Zebra ZT41143-T2E0000Z ZT411 címkenyomtató 300 dpi 104 mm USB LAN BT Cutter
Zebra ZT411 címkenyomtató, 300 dpi, max 114 mm címke szélesség, 104 mm nyomtatható szélesség, 254 mm/s, USB, RS232, BT, Ethernet, vágóegység, színes érintő kijelző, RAM 256 MB, Flash 512 MB, direkt termál és hőtranszfer, max tekercs 203 mm.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás