Zebra ZT41142-T0E0000Z címkenyomtató 203 dpi 10,4 cm nyomtatási szélesség 11,4 cm média szélesség USB Ethernet RS232 BT 4.3" színes érintőképernyő #1
ZT41142-T0E0000Z
Zebra ZT41142-T0E0000Z címkenyomtató 203 dpi 10,4 cm nyomtatási szélesség 11,4 cm média szélesség USB Ethernet RS232 BT 4.3" színes érintőképernyő
Zebra ZT411 címkenyomtató 203 dpi, max 104 mm széles nyomtatási szélesség, 114 mm média, 356 mm/s. USB (2x), Ethernet, RS232 és Bluetooth 4.1, elülső 4,3" színes érintőképernyő, masszív ipari kivitel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás