Startech.com 16M21-PRIVACY-SCREEN MacBook Pro 16" betekintésvédelmi fólia keret nélküli #1
16M21-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 16M21-PRIVACY-SCREEN MacBook Pro 16" betekintésvédelmi fólia keret nélküli
StarTech 16M21-PRIVACY-SCREEN keret nélküli betekintésvédő fólia 16” laptophoz, 60% fényáteresztés, 30° megtekintési szög, választható fényes vagy matt felület, tömeg ~100 g, max 40,6 cm képernyőig.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás