Startech.com 34M19-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia 34" 21:9, felület: fényes vagy matt, karcolásálló, porálló, fényáteresztés 62 százalék, betekintési szög 30 fok
Termékleírás
A StarTech 34M19-PRIVACY-SCREEN egy keret nélküli betekintésvédő fólia, mely 86,4 cm (34”) méretig kompatibilis a 21:9 arányú monitorokkal. A fólia keret nélküli dizájnban készült, ezért a monitor látványa letisztult marad. A betekintést 30°-ban korlátozza, így a képernyő tartalma csak közvetlen szemszögből látható, mások oldalról nem látják tisztán. A felület elérhető matt vagy fényes kivitelben, és karcolásálló, porálló, a fényáteresztés pedig 62%.