Startech.com PRIVACY-SCREEN-238M betekintésvédelmi fólia 23.8" 16:9 keret nélküli 30°
Termékleírás
Elérhető matt vagy fényes felületű kivitel.
Assmann DA-90365 monitorállvány gázrugós 27" fekete 6 kg VESA 75x75-100x100 magasságigazítás -90 - 90
Startech.com 3269A-PRIVACY-SCREEN monitorhoz betekintésvédő fólia 32" 16:9 fényes karcolásálló 65 százalék fényáteresztés 30 fok
Startech.com 16LT6-PRIVACY-SCREEN keret nélküli betekintésvédő fólia 16" 16:10
Kensington K51700WW MagPro Elite adatvédelmi szűrő Surface Pro 8
Assmann DA-90354 monitor-billentyűzet-tartó 8 kg vesa 75x75-100x100 0-180 0-90 magasságállítás ezüst
Startech.com 2869-PRIVACY-SCREEN keret nélküli betekintésvédő fólia 28" 16-9 60 százalék fényáteresztés 30deg
Ergotron 24-194-055 Neo-Flex Dual WideView WorkSpace 22" 20,9 kg 75 x 75-100 x 100 mm magasságigazítás szürke