Startech.com 136B-USBC-HDMI213M USB-C to HDMI konverterkábel HDMI A 3 m CE RoHS
Termékleírás
Az egyik vége USB-C típusú, a másik HDMI A típusú (Standard). A kábel átmérője 4,8 mm, ezért strapabíró és könnyen kezelhető marad használat közben. A termék CE és RoHS megfeleléssel rendelkezik, amit nyugodt szívvel használhatsz. A csomagolás szélessége 149 mm, mélysége 213 mm, magassága 51 mm, és a csomagolásban 1 db található.