I-tec C31METALDP60HZ USB-C DisplayPort adapter 0,15 m fém ház 60 Hz
Termékleírás
Csomagolás mélysége: 130 mm.
A tömeg 27 g körül van, a szélesség 45 mm, a mélység pedig 30 mm. A csomagolás szélessége 145 mm, mélysége 130 mm, magassága 25 mm, és a csomagban 1 db található. A termék kompatibilis olyan eszközökkel, amelyek USB-C forrást használnak és DisplayPort bemenetet várnak.