Startech.com SAS729PW18 SAS 29-pin to SATA 15-pin kábel piros 18"
Termékleírás
A kábel RoHS kompatibilis, RoHS előírásoknak megfelelő.
Méretek és tömeg: a hosszuság 0,457 m, tömege 45 g. Csomagolás szélessége 125 mm, mélysége 225 mm, magassága 25 mm.