Startech.com MST14CD122HD USB-C duális HDMI MST hub 4K többmonitoros adapter
Termékleírás
USB-C dugóval és egyenes kimenettel érkezik, a háza pedig fekete és szürke színben, műanyagból készült. A szélessége 105 mm, mélysége 43 mm, magassága 14 mm, így kompakt megoldás asztali használatra. Telepítéshez nincs szükség külön alklmazásra. A csomagolás méretei 142 mm szélesség, 170 mm mélység, 30 mm magasság, és Windows 10 Education x64 vagy Enterprise kiadásokkal is kompatibilis.