Startech.com 123SP-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia 12.3" 3:2 matt fényáteresztés 60 #1
123SP-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 123SP-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia 12.3" 3:2 matt fényáteresztés 60
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Dicota D31889 hordozható laptop- és tablet állvány fekete-ezüst alumínium-szilikon 265x60x160 mm