Zebra 3PTY-INF-ET4X10-HSTP InfoCase 10" robosztus tok elasztikus fogantyúval ET40, ET45 kompatibilis #1
3PTY-INF-ET4X10-HSTP
Zebra 3PTY-INF-ET4X10-HSTP InfoCase 10" robosztus tok elasztikus fogantyúval ET40, ET45 kompatibilis
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Kensington 628662 monitorszűrő 16" 16:10 laptop