Kensington EQ156A1610E adatvédelmi képernyőszűrő 15.6" 16:10 érintőképernyő-kompatibilis #1
EQ156A1610E
Kensington EQ156A1610E adatvédelmi képernyőszűrő 15.6" 16:10 érintőképernyő-kompatibilis
15,6” Kensington EQ adatvédelmi képernyőszűrő 16:10-hez. 54%-ban PCR anyagból készült, ±30° látószög, kékfény-szűrés, tükröződésmentes bevonat, matt/fényes felület, karcálló. Rögzítés füllel vagy ragasztócsíkkal. Érintőképernyő-kompatibilis, MIL-STD-810H, 2 év garancia.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás