DGIPDA11
Self Positioning DGIPDA11 iPad Air M2 11" edzett üveg kijelzővédő
Edzett üveg képernyővédő 11" iPad Air M2 (2024) modellhez, átlátszó, 27,9 cm (11") méretig, Apple kompatibilis, A2902, A2899, A2900 modellek támogatott, csomagban 1 db.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Termék adatok
Maximális kompatibilis képernyőméret: 27,9 cm (11"), így illeszkedik az iPad Air M2 11" (2024) méretéhez. Anyaga edzett üveg, a kivitel átlátszó marad. Márka kompatibilitás: Apple, kompatibilis az iPad Air M2 11" 2024 modell A2902, A2899, A2900. Mennyiség: 1 db.
Telepitése egyszerű, és a védelem pontosan illeszkedik az eszközhöz.
Mobilis 068017 RE.Life lenyitható előlapos tok Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9"