Startech.com 100AP1-TV-WALL-MOUNT tévéfalra szerelhető konzol 85 kg 32"-100" VESA 200x200-800x500 dőlésszög -12..2 elfordulás -60..60 fali távolság 10,5-55 cm #1
100AP1-TV-WALL-MOUNT
Startech.com 100AP1-TV-WALL-MOUNT tévéfalra szerelhető konzol 85 kg 32"-100" VESA 200x200-800x500 dőlésszög -12..2 elfordulás -60..60 fali távolság 10,5-55 cm
StarTech.com 100AP1-TV-WALL-MOUNT masszív falra szerelhető TV-tartó, 85 kg-ig terhelhető, 32"–100" kijelzőkhöz. VESA 200×200–800×500, tilt -12°–2°, swivel -60°–60°, faltól 10,5–55 cm, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com FLATPNLCEIL Full Motion mennyezeti TV tartó konzol 50 kg 32"–75", VESA 200x200–600x400, magasság 1100–1600 mm, tilt -25–0, fekete
Startech.com ARMDUAL duál monitortartó kar 12"-24" 75x75-100x100 mm magasságigazítás -90 - 90
Startech.com FPWARTB2 Full motion fali tv tartó konzol 32"-70" VESA 200x100-600x400 -8-5 -90-90 fekete 45 kg