StarTech.com ARMDUAL30 duál monitortartó 30" VESA 75x75-100x100, max 18 kg, magasságigazítás #1
ARMDUAL30
StarTech.com ARMDUAL30 duál monitortartó 30" VESA 75x75-100x100, max 18 kg, magasságigazítás
StarTech ARMDUAL30 kétmonitoros állvány, 30 hüvelykig, 18 kg terhelés, VESA 75×75–100×100 mm, magasságállítás, fekete ezüst kivitel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com ARMBARDUOV duál monitortartó 13" - 27" képernyőméret, VESA 75x75-100x100, -45 - 45, fekete
Ergotron 45-214-026 MX asztali monitortartó kar 30" 75 x 75 mm - 200 x 200 mm billentés 0-80 alumínium