Zebra PWR-BGA24V78W1WW tápegység RFID olvasóhoz beltéri 78W fekete #1
PWR-BGA24V78W1WW
Zebra PWR-BGA24V78W1WW tápegység RFID olvasóhoz beltéri 78W fekete
Zebra PWR-BGA24V78W1WW beltéri tápegység RFID olvasóhoz, 78 W kimenet, fekete kivitel. Stabil energiaellátás RFID rendszerekhez.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com ARMTBLTIW Táblagép-állvány 9-11 hüvelyk 360 fokos forgatás fehér
Value 17.99.1224 Superslim tv fali tartó 43"-90" VESA 200x200-800x400 fekete
Startech.com ARMPIVOT2 monitorkar teherbírás 8 kg 17"-40" VESA 75x75-100x100 forgás -180-180 dőlés -90-90 fekete
Ergotron 45-537-216 LX Desk Monitor Arm Tall 11,3 kg 32" VESA:75x75-100x100 mm magasságállítás fehér
Startech.com ARMBARDUOV duál monitortartó 13" - 27" képernyőméret, VESA 75x75-100x100, -45 - 45, fekete
Gamber Johnson 7170-0585 asztali tartó dönthető és elforgatható DS56 alap
Ergotron 61-132-223 Neo-Flex Cantilever UHD 54 kg 37"-70" 200x200-600x400 0-16