AG Neovo ES02001100000 ES-02 magasságigazítás VESA 75x75 és 100x100 8 kg 24" #1
ES02001100000
AG Neovo ES02001100000 ES-02 magasságigazítás VESA 75x75 és 100x100 8 kg 24"
AG Neovo ES-02 magasságállítható állvány 8 kg-ig, VESA 75x75–100x100 mm-ig, 24 hüvelykes kijelzőkig, 0–360° forgatás, -5°–25° billentés, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Ergotron 45-384-026 LX HD Sit-Stand asztali monitortartó 46" teherbírás 13,6 kg alumínium
Ergotron 45-486-224 MXV asztali monitorkar 9,1 kg 20"-34" VESA 75x75-100x100 mm magasságállítás 90° fekete matt
Ergotron 98-540-216 HX nehéz terhelésű tilt-pivot kiegészítő monitor karhoz
Startech.com PWRSTRPCLMP asztali elosztó tartó, szín fekete, anyag alumínium/műanyag, méretek 100x68x64 mm