Philips 27M2N3500NL/00 Evnia 27" QHD 180 Hz 1 ms HDR10 Fast VA HDMI DP VESA #1
27M2N3500NL/00
Philips 27M2N3500NL/00 Evnia 27" QHD 180 Hz 1 ms HDR10 Fast VA HDMI DP VESA
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás