Sony FW-55BZ30L 55" Pro BRAVIA LCD 4K Android 24-7 440 nit #1
FW-55BZ30L
Sony FW-55BZ30L 55" Pro BRAVIA LCD 4K Android 24-7 440 nit
Sony FW-55BZ30L 55” professzionális 4K HDR kijelző, 24/7 üzemmódban, Android OS, Wi Fi, HDR Dolby Vision/HDR10/HLG támogatás, 440 nit, VESA 300x300, beépített 20 W hangszórók.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás