AG Neovo X15E00A1E0100 X-15E 15" XGA LED 3 ms 4:3 fehér VESA beépített hangszóró #1
X15E00A1E0100
AG Neovo X15E00A1E0100 X-15E 15" XGA LED 3 ms 4:3 fehér VESA beépített hangszóró
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
AOC 27E4U IPS monitor 27" Full HD 4 ms 178 fok mindkét irányban 300 nit HDMI USB hub beépített hangszóró VESA magasságállítás