Sony FW-65BZ30L professzionális BRAVIA LCD 65" 4K HDR Android 24-7 IPS 4x HDMI 2x USB #1
FW-65BZ30L
Sony FW-65BZ30L professzionális BRAVIA LCD 65" 4K HDR Android 24-7 IPS 4x HDMI 2x USB
65 hüvelykes professzionális 4K UHD kijelző FW-65BZ30L. 24/7 üzemmód, IPS panel, 440 cd/m² fényerő, Android OS, 4x HDMI, 2x USB, beépített 20 W RMS hangszórók, Wi‑Fi, VESA 300x300.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás