Datalogic PM9600-SR433RB PM9600-SR kézi vonalkódolvasó 1D 2D lézer, vezetékes, RS-232 USB, 433 MHz, IP65 IP67, Li-ion #1
PM9600-SR433RB
Datalogic PM9600-SR433RB PM9600-SR kézi vonalkódolvasó 1D 2D lézer, vezetékes, RS-232 USB, 433 MHz, IP65 IP67, Li-ion
Datalogic PM9600-SR433RB kézi 1D/2D vonalkódolvasó lézer szenzorral, vezetékes és 433 MHz-es vezeték nélküli kapcsolattal, RS-232/USB, IP65/IP67, Li-ion kivehető akkumulátor, 425 g, 79×140 mm, fekete-sárga.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás