Datalogic PM9600-DKHP433RK10 PM9600 hi perf 433MHz lézer 1D-2D vezetékes és vezeték nélküli USB Li-ion akkumulátor IP65 IP67 455 g 79x140 mm
Termékleírás
PM9600-DKHP433RK10 egy kézi vonalkód olvasó, amely 1D/2D beolvasást és lézer szenzort kínál. Vezetékes és vezeték nélküli üzemmódban is működik, USB felületen keresztül csatlakozik, és 433 MHz-es működési frekvenciával kommunikál.
Az energiaforrás Li-ion akkumulátor, amelyet 15 W tipikus áramfelvétellel használnak, és egész napos üzemet tesz lehetővé. A készülék 455 g tömegű, szélessége 79 mm, mélysége 140 mm, így hordozható és kézben is kényelmes a használata. A külső kialakítás fekete és sárga színkombinációban készült, jól látható és könnyen felismerhető.