Datalogic PM9600-DHP433RB PM9600 1D-2D lézeres kézi vonalkódolvasó RS-232 USB 433 MHz vezetékes és vezeték nélküli IP65 IP67 Li-ion akkumulátor #1
PM9600-DHP433RB
Datalogic PM9600-DHP433RB PM9600 1D-2D lézeres kézi vonalkódolvasó RS-232 USB 433 MHz vezetékes és vezeték nélküli IP65 IP67 Li-ion akkumulátor
PM9600-DHP433RB kézi 1D/2D lézer vonalkódolvasó, 433 MHz-es vezetékes és vezeték nélküli kapcsolattal, RS-232 és USB interfészekkel, IP65/IP67 védelemmel, Li-ion akkumulátorral, 445 g tömeggel, 79 × 140 mm mérettel, Display és 4‑gombos kezelőfelülettel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás