Datalogic PM9600-DHP433RBK10 PM9600 1D-2D lézer USB 433 MHz IP65-IP67 Li-ion 445 g #1
PM9600-DHP433RBK10
Datalogic PM9600-DHP433RBK10 PM9600 1D-2D lézer USB 433 MHz IP65-IP67 Li-ion 445 g
Datalogic PM9600-DHP433RBK10 egy kézi 1D/2D vonalkódolvasó lézer szenzorral, USB és 433 MHz-es vezeték nélküli kapcsolattal. Li‑ion akkumulátor, 445 g, 79 × 140 mm, IP65/IP67 védelem, fekete-sárga kivitel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás