Datalogic GM4200-BK-433-WLC Gryphon GM4200 1D CCD RF 50 m 433MHz IP52 Li-ion beépített akkumulátor #1
GM4200-BK-433-WLC
Datalogic GM4200-BK-433-WLC Gryphon GM4200 1D CCD RF 50 m 433MHz IP52 Li-ion beépített akkumulátor
Kézi 1D vonalkódolvasó CCD szenzorral, vezeték nélküli RF kapcsolattal akár 50 m-ig, IP52 védelem és beépített Li-ion akkumulátorral, tömege 235 g, 166 x 68 mm, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás