Datalogic PM9600-HP433RBK10 PM9600-HP kézi lézer 1D-2D, USB, 433MHz, IP65, IP67, Li-ion 425 g #1
PM9600-HP433RBK10
Datalogic PM9600-HP433RBK10 PM9600-HP kézi lézer 1D-2D, USB, 433MHz, IP65, IP67, Li-ion 425 g
Masszív kézi vonalkód olvasó 1D/2D, lézeres szenzorral, USB és 433 MHz-es vezeték nélküli kapcsolattal, IP65/IP67 védelemmel, Li-ion akkumulátorral, 425 g, 79 × 140 mm, fekete-sárga.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás