D-Link DIS-N480-48 48VDC DIN sínre szerelhető tápegység 480W 90-264V AC 47-63Hz aktív PFC TS-35-7.5-15 garancia 3 év
Termékleírás
Ismerd meg a D-Link DIS-N480-48 480 W-os DIN sínre szerelhető tápegységét, amely 48 VDC-t ad. Bemenet: 90 - 264 VAC, 47 - 63 Hz, így széles körben kompatibilis. Az Ultra Slim kialakításnak köszönhetően kis helyen is elfér, és a TS-35/7.5 vagy 15 DIN sínre szerelhető. Beépített aktív PFC funkciója növeli a hatékonyságot és csökkenti a hálózati torlódást. Rövidzárlat, túlterhelés, túlfeszültség és túlmelegedés elleni védelmek is benne vannak. A hűtést szabad levegő konvekcióval biztosítja, így nincs szükség külön ventillátorra. UL 508-as, EN61000-6-2 ipari immunitási szintnek felel meg, és 100%-os terheléses burn-in teszten is átment. A készülék rozsdamentes acél színű felületű, méretei 85,5 mm szélesség, 128,5 mm mélység és 125,2 mm magasság. Emelkedési idő: 100 ms.
Ez a 480 W-os táp stabil 48 VDC kimenetet ad, és a széles bemeneti tartományon belül megbízható. A beépített aktív PFC javítja a hatékonyságot, a védelem pedig védi a készélet rövidzárlat, túlterhelés, túláram és túlmelegedés esetén. A hálózati hálózati hállózati hűtés a szabad levegő konvekciójával működik, így nincs szükség ventilátorra. A készülék DIN sínre rögzíthető a TS-35/7,5 vagy 15-ös méret alapján, és megfelel UL 508 és EN61000-6-2 ipari immunitási szabványoknak. A burn-in teszttel 100%-os terheléses üzemre késznek bizonyult, így hosszú távú megbízhatóságról gondoskodik. Rozsdamentes acél kinézetével könnyen integrálható a modern rendszerekbe.
Kivitelezés és méretek: szélesség 85,5 mm, mélység 128,5 mm, magasság 125,2 mm. Emelkedési idő: 100 ms.
3 év garancia jár.
Axis 5000-001 PS24 24VAC kültéri tápegység 63VA fehér
Axis 5503-102 Tápegység beltéri 230 V kamera célú fekete műanyag ház
Axis 5026-202 T8120 Midspan 15W 1-port PoE injektor AC 100-240 V
Axis 5030-062 T8006 PS12 tápegység 12V 2.33A
Axis 02172-002 poe injektor midspan 30W 100-240V 1 kimenet
Axis 02208-001 PoE midspan injektor 30 W 10-18 V IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Axis 02740-002 T8154 midspan 60 W PoE AC 100-240 V 50 60 Hz 10 100 1000 Mbps
Axis 02740-003 T8154 60W SFP MIDSPAN fehér 100-240 V 50-60 Hz 10 100 1000 Mbps 80x184x50 mm